EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

Ege Academy Eğitim Programlarımız

ALMANCA KURSLARI

ALMANCA KURSU

 

İZMİR BORNOVA  ALMANCA KURSU

EGE ACADEMY ALMANCA PROGRAMLARI

Almanca programlarımız dört seviyeden oluşmaktadır. Haftada 6 saatten ayda 24 saatlik Almanca programımız katılımcıların günlük dilde karşılaşacağı zorlukları aşabilmesini ve bunun yanında okuma, yazma ve dinleme becerilerini en üst seviyeye çıkarabilmelerini amaçlar.

 

Bu programımızda katılımcılar en fazla 6 kişilik gruplarda eğitim almaktadırlar.

 

Almanca programımızda seviyelerin benzer olması koşuluyla kendi grubunuzu oluşturma imkanı sunulmuştur. Bu çalışmanın amacı tamamıyla katılımcılar tarafından oluşturulmuş olan grubun ihtiyaca yönelik, dışa kapalı ve esnek ders saatleri sunmasıdır.

 

İzmir Bornova Almanca Kursu nasıl bulunur?

İzmir'de Almanca kursu veren firmalar İngilizce'ye göre daha azdır. Aynı zamanda Almanca öğretmeni de bulmak daha zordur. İzmir'de Almanca okul sayısı da İngilizce okul sayısına göre çok daha azdır. Bazı okullarda ikinci dil olarak seçilmiştir ve önemi henüz anlaşılmamıştır. Avrupa'da öğrenilen yabancı diller arasında ilk sıralardadır. İzmir'de Almanca konuşmak Antalya, Bodrum, Marmaris gibi bölgelerde olduğu kadar turistik açıdan önemli olmayabilir. Ama ikinci dil bilgisi olarak sizi her zaman her ortamda bir aşama öne taşıyacak bir eğitimdir. Ege Academy  İzmir Bornova'da size özel butik Almanca kursları düzenlemektedir.

EGE ACADEMY ALMANCA PROGRAMLARI

  • Her seviyede Genel Almanca 
  • Almanca okula destek programları
  • Almanca sınavlara hazırlık programları